Rekrutacja do gildii Quantum of Solace

Strona służąca do składania podań do gildii Quantum of Solace na serwerze Sunwell.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-08-17 23:36:40

morcu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-17
Punktów :   

Podanie - Morcu

I.
1. Nick Postaci: Morcu

2. Ded King

3. Blood i blood (dps main/tank off)

4. JC/TAILO

5. Swoja klasą gram na sunwellu od długo :< jeszcze naxxa progressowałem na sunwellu

6. j/w

7. Wszystkich nie wypisze bo nie ma sensu ale te ostatnie: Brygada Papy Smerfa, odejście bo cały czas przesuwali mnie w kolejce po quest itemy do shadow edge(na początku byłem 3 po 8 icc25 nadal nie miałem quest itemkow), potem Stalowa Gwardia(wracam jak nie mam gildii tutaj xD) bez komentarza xD ale dobre rycie bani na ts (kakalko kiedys byl normalny, ale byl z nami w sg :<), United in Hate aktualna gildia nic sie nie dzieje, zazwyczaj tylko ja jestem online.

8. Hmm, co by tu napisać: umiem tańczyć na heigenie (miałem 30 minutowy kurs[tank+heal vs heigen] leżąc na ziemi, od tamtej pory już nie padłem :D), na ulduarze troche słabo było bo się gildia sypła i wogóle ale generalnie all keepersów ogarniam, toc - masakra ile można ;p insa10/25, icc25 generalnie różnie bywa po odejściu z bps nie udawało mi się załapać na icc takie powyżej 6 bossów, przez co pozapominałem troche taktyk, tylko achieki zostały ;d, dodatkowo dużo nieudanych prób z sindry i blood queen. I wszystko robione dk blood, zazwyczaj w dps, w niektórych przypadkach i tankiem (szczególnie toc to całe tankowałem xd nawet solo bez anuba 10 man)

9. http://sunwell.pl/armory/character.php? … is&n=Morcu , czemu ten wybór? od tylu lat grałem w blood, że wypracowałem to co mi najbardziej pasuje, a rotacje to mam już w paluchach i nawet nie pamiętam dokładnie jak szła. :D

10. Koło 5.8k w obu specach.

11. 4775 achiev points

II.
1. 19 lat

2. Co by tu naszrajbować, lubie gołompki ale ziemniaków już nie :< do tego uczę się w technikum na kierunku mechatronika, wbrew pozorom chuja uczą i nic nie umiem ale będzie papierek! mam psa z którym musze wychodzic na dwor, czasem uzywam polskich znakow ale potem sie rozkrecam i juz mi sie nie chce, niektorzy nie wytrzymuja ze mna na ts przez co czesto dostaje kicki i bany ale macie kakalka to ja sie zmieszcze w sferze normalnosci ;d.

3. roznie od 3 do 8 godzin, zalezy co sie dzieje lub czy cokolwiek sie dzieje, no i czasem tylko chwilke do godzinki ale to rzadko.

III.

All in one: http://imgur.com/YxPyaeX,cWm4Tdr,1jSVf2 … 2Z,iJJG2jo

IV.
1. Oczekuje miejsca na raidzie w moim loffcianym main specu blood dps, oraz wesołego spędzania czasu na ts.

2. Moge wnieść siebie, czy trzeba czegoś więcej?

3. Akceptuje, nawet go przeczytałem co pewno nie wszystkim się zdarzyło, chociaż i tak zaraz za pomne. xD

4. W 90% nie ma problemu, wiadomo czasem coś wypadnie.

5. Togc25 pełne (aż do pożygu xD), icc25 różnie to bywa, kiedyś znałem praktykowałem na wszystkie w normie oprócz licha, jednak przerwa w raidowaniu tych "lepszych" bossów sprawiła, że się pozapominało. Hc generalnie leży i kwiczy bo nie uczyłem się taktyk na coś na co nie ide.

P.S: Ale żem się musiał napisać ;f

Offline

 

#2 2013-08-18 01:06:47

Modano

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

Podanie Fajnie napisane :) dla mnie ok ale poczekam jeszcze na wypowiedz DK od nas

Offline

 

#3 2013-08-18 01:08:06

Oomphus

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

podanie z humorem wedlug mnie do sprawdzenia

Offline

 

#4 2013-08-18 01:12:43

Legindra

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-14
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

Na TAK - aczkolwiek DPS do sprawdzenia na 1 możliwym raidzie, ze względu na moje średnio doświadczenia z blood DK. Nabiłeś ID na ICC 25?


http://i1273.photobucket.com/albums/y413/ElNino15672/Slash-banner-600x250_zps09bbae68.jpg
"And we both know hearts can change..."

Offline

 

#5 2013-08-18 01:13:56

Euphorie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

polecam gościa sympatyczny i z humorem

Ostatnio edytowany przez Euphorie (2013-08-18 01:14:37)


Masz tylko jedną szanse oraz wykorzystaj ja dobrze!

Offline

 

#6 2013-08-18 01:19:36

Shamazia

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-14
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

Podanie z nutką bardzo pozytywnego humoru. Poczekajmy jeszcze na wypowiedź któregoś z naszych DK. Ja raczej jestem na TAK, ale DPS do sprawdzenia na kukielkach.

Offline

 

#7 2013-08-18 03:06:57

morcu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-17
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

Na icc25 id nie nabilem, dps'a moim zdaniem robie przyzwoitego chociaz od poziomu toca praktycznie ruszyl tylko 1k w gore ;/ (cos kolo 11k na baffach, czasem cos mi sie stanie to i 13-14 wykrece). i kukiel nie bije znudzilo mi sie po tym jak ubilem kukle w ebon hold (to taka duza na srodku+ wtedy oddawala, gdzies mialem screena nawet ;f)
Edit: nie znalazlem ;/ ale moge wrzucic screeny jak pugowi w paincie taktyke na xt hc rozrysowalem xD

Ostatnio edytowany przez morcu (2013-08-18 03:13:02)

Offline

 

#8 2013-08-18 15:45:09

Shamazia

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-14
Punktów :   

Re: Podanie - Morcu

Gościu sprawdzony, podanie zaakceptowane. Temat zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.admopole.pun.pl www.raportywojenne.pun.pl www.sterta.pun.pl www.wskfit.pun.pl www.tibiagalaxy.pun.pl