Rekrutacja do gildii Quantum of Solace

Strona służąca do składania podań do gildii Quantum of Solace na serwerze Sunwell.pl


#1 2013-09-04 07:08:09

beGrey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Punktów :   

Podanie- beGrey

Informacje:

Nick postaci: beGrey

Klasa: Mage

Spec i offspec: Fire i  Arcane

Profesje: Jewelcrafting i Tailoring

Ile grasz swoją klasą:  Pierwszego maga stworzyłem pod koniec podstawki na prywatnym serwerze Dark Bastion, który upadł bardzo szybko. Przeniosłem się na TBC na serwerze ToD i tam pograłem kilka miesięcy magiem. Następnie przekonany przez kolegów poszedłem na retaila i tam spędziłem 5 lat(2 lata TBC i 3 lata WotLK) grając magiem. Jako, że cata nie przypadło mi do gustu skończyłem z "globem" i poszedłem na ToDa i 2 lata grałem tam Lockiem i altem magiem. I teraz gram tutaj na sunwellu od około 2,5 miesiąca. Ogólnie gry magiem bedzie około 6 lat jako mainem.

Wcześniejsze gildie oraz powód ich opuszczenia: Horde Busters- niestety gildia się rozpada. Progress stoi w miejscu, tylko garstce osób zależy, żeby ubijać kolejne bossy na icc25. Ludzie przychodzą, żeby się ubrać i wychodzą, głównie przez AFKi i trolling na raidach i tsie.

Twój staż na serwerze Sunwell.pl: Miałem locka o nicku Madric, którego oddałem kumplowi  i nie mam już do niego dostępu. Grałem nim około 2 miesiące w gildii The Seekers (zanim wprowadzili ICC), zdobyłem z nimi  Mad Skilla(2 tygodnie pod rząd głupie błedy i 1x wipe na anubie :P). A teraz gram magiem jak już wspomniałem wyżej około 2,5 miesiąca.

Twoje doświadczenie w świecie World of Warcraft: Na retailu zdobyłem Realm First Death's Demise (serwer Talnivarr, gildia Numen, nick Orto), Tribute to  Immortallity, Lich King 25 hc z 10% buffem. Tytuł "The Astral Walker". Na ToDzie zdobłem tytuł Realm First Death's Demise, Mimiron Firefight- jako pierwsi na serwerze i  algalon  25 jako druga gildia na serwerze.

Link do używanego buildu (main spec + offspec) - uzasadnij swój wybór. Opisz styl gry, rotację i inne priorytety. Dlaczego tak, a nie inaczej?: http://wow335.gamestool.net/maget.php?2 … 0000000000 - Main Spec, typowy build maga Fire TTW. Optymalny build na content ICC. Duża mobilność na bossach i bardzo przyzwoity DPS. Rotacja nic ciekawego, podtrzymywanie na targecie Living Bomba, spamowanie Fireballa i przy Hot Streaku instant Pyro. Gdy nie ma demo to oczywiście podtrzymywanie scorcha. Magiem, żeby zrobić spory dps trzeba dobrze się "odpalać", a patrzyć tylko kiedy schodzi CD i na ślepo odpałać zwłaszcza na Icc przy 4 częściach setu.
Drugi Build http://wow335.gamestool.net/maget.php?1 … 0000000000 Arcane, ogólnie nie gram nim, mam go zrobionego tak po prostu , żeby był. Arcane posiada bardzo dobry dps na krótką walke. Niby rotacja jest prosta, ale trzeba uważać żeby się nie spłukąć z many dość szybko. Dlatego przy odpałkach (mam tu na myśli dłuższe cooldowny niż  z trinków 45 sec np. bonus za mirrory/Heroism używam Molten Armoru, na reszte walk staram się trzymać Mage Armor. A rotacja to 4x Arcane Blast i 1x Arcane Missiles.

GS w itemach PvE: 5755

Ilość achievment pointów, które posiadasz: 2270, póki co się gearuje i achievmenty odstawiłem na dalszy plan.


O sobie:


Wiek: 19 lat.

Krótko o sobie: Mam na imię Michał, skończyłem liceum ogólnokształcące, lubie słuchać muzyki głownie rocka psychodelicznego- moim ulubionym zespołem  jest Pink Floyd. Lubie imprezować, spoytkać z kumplami i koleżankami. Spalić jakiegoś blanta, wypić jakieś tanie alko i się bawić ;) Lubię jeść placki w szczególności owocowe, jednak innymi też nie zgardze.

Ile czasu dziennie spędzasz w świecie World of Warcraft? Różnie, czasem siedze cały dzień (około 12 godzin) a czasem,  zazwyczaj jak nie ma raidu, tylko wchodze robie daily, szybkie rhc i idę z wowa.


Screenshoty:


Screen UI + screen twoich statystyk: http://postimg.org/image/wnjwq9r9j/full/

Screen z ekranu logowania: http://postimg.org/image/wh8yp87e1/full/

Screen z gry po wpisaniu komendy "/played" na chacie: http://postimg.org/image/ze8wfte3b/full/

Screen achievementów: Call of the Grand Crusade (25 player) ; Fall of the Lich King (25 player): http://postimg.org/gallery/8tqto0ec/40659faf/

Link do Armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … s&n=Begrey


Odpowiedzi na pytania:


Czego od nas oczekujesz?  Oczekuje progressu, miejsca na raidach, kultury osobistej, opanowania, nie afkowania na raidach i miłej atmosfery.

Co możesz do nas wnieść swoją obecnością? DPS na najwyższym poziomie, znajomość taktyk na każdy encounter, dość pomocną, komunikatywną, bezkonfliktową osobę. Ewentualnie jedzonko na raidach, i profki w miare możliwości.

Czy w pełni akceptujesz regulamin? http://quantumofsolace.cba.pl/viewpage.php?page_id=1  Tak, akceptuje.

Czy jesteś w stanie raidować z nami w godzinach 19-23?  Pewnie, że tak. Jestem przyzwyczajony raidować od 18 do późnych godzinych wieczornych, a podczas progressu bywało, że siedziałem do 3-4 nad ranem.

Jaka stoisz ze znajomością taktyk na ToGC 25, ICC 25 (oraz ze zmianami w wersji heroic)? Znam wszystkie, grając 6ty rok na WotLku nie ma raidu, którego nie robiłem i na którego nie znam taktyki ;P

Ostatnio edytowany przez beGrey (2013-09-04 22:51:43)

Offline

 

#2 2013-09-04 15:15:22

Kolatka

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Na TAK gracz ogarnięty, jedyne do czego można się przyczepić to słabe trinki.

Edit: Jest mały błąd przy "gs w itemach pve" zamiast 3755 powinno być 5755 :)


http://sigwell.webd.pl/img/B41A0B897BFD591F.png

Offline

 

#3 2013-09-04 16:18:13

Mistshadow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-17
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

dosyć krotko grasz magiem skoro 2.5 miesiaca , mamy tez juz kilku aktywnych magow, ale skoro zrobiles lich kinga w wersji HC na 10% bossie to kim bym byl jakbym nie dal szansy?, co do statystyk nie mam absolutnie zadnych zastrzeżeń, chociaz nie wiem czy nie lepiej ci wymienic trinket z odpalka crita na abyssal rune.6 lat gry tez swoje robi i mysle ze przyda nam sie doświadczony gracz, za raidem probnym

Offline

 

#4 2013-09-04 16:37:44

beGrey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Imo abyssal lepiej sprawuje się na bossy takie jak BQ, DB, Fester(bossy, raczej takie kukły), nevermelting będzie lepszy na sindre, profka (ogólnie bossy na których można łatwo stracić bonus z odpałki z abyssala). Ale i tak poluje na trinka z razora10, ale póki co nie miałem szczęścia go wydropić.

Offline

 

#5 2013-09-04 18:13:50

Oomphus

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

no mamy magow nie wiem czy jest sens dobierac kolejnych skoro aktualni sa aktywni.

Offline

 

#6 2013-09-04 23:59:10

Mistshadow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-17
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

na raidy teraz chodzi czasami nawet po 3 magów ktorzy naprawde robia dobry dps wiec nie wiem czy miałbyś miejsce w skladzie.

Ostatnio edytowany przez Mistshadow (2013-09-04 23:59:46)

Offline

 

#7 2013-09-05 16:32:11

Oomphus

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

zawsze mozna wziasc jako dopelnienie skladu albo poprostu wygryzie najslabszego maga...

Offline

 

#8 2013-09-05 17:32:52

Modano

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Myślę ze można mu dać szansę, co do miejsca na rajdzie hmm 4 magów trochę lipa ale może wizja wygryzienia przez kogoś innego zdopinguje resztę.

Jestem na TAK (Spory + dało ci to że słuchasz Pink Floyd xD)

Offline

 

#9 2013-09-06 16:56:13

Riverwin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-31
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Raczej nie raz byłem z nim na raidzie , możesz nie kojarzyc nicku, ale pamiętam, że dps był dośc ładny, więc jeśli w składzie znajdzię się miejsce to jestem na Tak, jedynym niedociągnięciem jest to, że masz troche mało sp

Ostatnio edytowany przez Riverwin (2013-09-06 16:57:46)

Offline

 

#10 2013-09-06 20:06:02

Shamazia

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-14
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Nie mam zastrzeżeń. Jedyne co przemawia na twoją niekorzyść to ilość aktywnych magów w gildii. Jestem skłonny dać szansę, ale licz się z tym, że na raid możesz nie pójść z wiadomego powodu.

Offline

 

#11 2013-09-07 14:54:25

dopinator

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-31
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

[offtop]

Na ToDzie zdobłem tytuł Realm First Death's Demise

Mała poprawka. To aczi zdobyła gildia Ghost Town, ale przez nieudolność administracji i GMów servera ToD, którzy byli zaproszeni na obserwowanie bicia Yogga, gildia została zbanowana na miesiąc czasu, co spowodowało jej rozpad :P


Rozumiem, że jesteś z Preatoriansów. Jeśli mogę zapytać, co się stało, że wylądowałeś na sunwellu? :)
[/offtop]

Ostatnio edytowany przez dopinator (2013-09-07 14:54:46)

Offline

 

#12 2013-09-07 17:34:03

beGrey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Co do banowania za "bugowanie" yogga +0 to pewnie żadna z wyżej wymienionych gildii nie miała by first killa tak szybko. Obie gildie zarówno preci jak i Ghost Town powinni dostać bana (10 osób z praetów w tym ja i 10 osób z GT) za bugowanie na 10tce  yogga jak był jeszcze zbugowany(jak immortale biły o dużo za dużo, to jedynym sposobem było kite'owanie i obie gildie go tak zrobiły na 10tce). A co do ich first killa to imo też nie słusznie zostali zbanowani, ale to zostawiam administracji, która przez tego bana straciła 1/4 ludzi na serwerze.
Yep, byłem w praetach, ale nie podobało mi się podejście wielu ludzi do progressu, głównie Guild Mastera, który dawał kary a sam rshamem robił healing na poziomie ShadowPriesta. Przestałem grać bo cała stara ekipe, z która w jakiś sposób byłem zżyty przestała się logować i zaczęto dodawać kogo popadnie. Później poszedłem do MM, gdzie zrobiliśmy 2x Alone'a i skończyłem tam grać (skasowałem wszystkie postaci jakie miałem na tamtym serwerze).
Na sunwell postanowiłem się przenieść po banie na ToDzie za "obraze administracji", co było nie prawdą i udowodniłem im to, więc dali mi za multi konto, do tego dochodzi to, że serwer upada i nawet jak wyszedł u nich toc to i tak ludzie nie wracają, głównie przez to przeszedłem na sunwell .

Offline

 

#13 2013-09-08 00:15:44

Modano

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-15
Punktów :   

Re: Podanie- beGrey

Zapraszam Do zgłoszenia się do któregoś z oficerów w grze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.zsbrzostek.pun.pl www.wweonlinegame.pun.pl www.money.pun.pl www.gramy.pun.pl